Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Facebook Instagram Twitter Zavřít
DOMŮ
OFFICE RETAIL RENOVATION SERVICES REFERENCE
NOVINKY KONTAKT

Novinky

plus ACTIFORCE - náš německý dodavatel podnoží

Našim předním dodavatelem kvalitního podnoží k výškově stavitelným stolů je německá rodinná firma Actiforce.

plus RIM - české kvalitní židle

Firma RIM vznikla v roce 1991 a to s vizí vyrábět podle filozofie zdravého sezení ergonomické kancelářské židle. Této problematice se doposud intenzivně věnují a jejich židle vychází z těchto poznatků a jsou neustále inovovány.

plus Jak si kdo sedne aneb zdravé sezení

Naše společnost Adron, se již několik let důkladně zabývá ergonomií, správným sezením, ale i pracovním prostředím.

plus Co je to ERGONOMIE

Slovo ergonomie vzniklo spojením dvou řeckých slov „ergo“ – práce a „nomoi“ – přírodní zákony. Jde o vědecký obor studující pravidla a metody pracovního prostředí na základě fyzických a duševních lidských potřeb, které jdou ruku v ruce s fyziologií a psychologií. Jejím cílem je najít soulad s ochranou životního prostřed&iacut...

plus Co jsou to výškově stavitelné stoly

Celé roky se věnujeme jak na správné kancelářské  pracoviště ať v práci nebo přímo u Vás doma. Jak se vyvarovat únavě a bolesti v zádech. Jak se „uvelebit“ a umožnit změně polohy. V minulých článcích jsme si představili ergonomii u židlí. Tentokrát se zaměříme na pracovní stoly.

plus Ideální židle pro Vás a jak na to

Jak si vybrat ideální židli pro konkrétní účel? To je záludná otázka. Připravili jsme pro Vás krátký článek, ve kterém jsme shrnuli tři základní dělení židlí a kde se dá využít.

plus Ve zdravém těle zdravý duch

Důležitá část pracovního dne, ať už v kanceláří či u vás doma, je udržení se stále fit a v pohodě. Proto máme pro vás pár triků a způsobů, jak se během dne na vašem pracovišti protáhnout a zbystřit své smysly.

plus Co byste měli vědět o konferenčních židlích

To, že není židle jako židle už víte. Ovšem věděli jste, co se skrývá pod konferenčními židlemi a co vše taková židle může nabídnout, jaké jsou varianty a kde je využít? Konferenční židle slouží do místností, kde chceme usadit více lidí do pohodlné židle. Takže v konferenčních či jednacích místnostech, ve školách nebo si je umístit do vlastní kan...